Hialurono injekcijos

Veido, kaklo, dekoltė, plaštakų ir kitų odos sričių atjauninimas ir patempimas stabilizuotos hialurono rūgšties preparatais nebe reikalo kitaip vadinamas „medikamentiniu odos liftingu”. Stabilizuotos hialurono rūgšties preparatų išskirtinumas – tai unikalios hialurono rūgšties jungčių charakteristikos (NASHA technologija), užtikrinančios preparato saugumą, efektyvumą ir ilgalaikį poveikį odai (laivos hialurono rūgšties molekulės gana greitai suardomos fermentinių odos sistemų, todėl efektas odai greitas, tačiau neilgas). Stabilizuotos hialurono rūgšties injekcijų dėka atstatomas ne tik odos drėgnumas, bet ir stimuliuojamas naujų jaunų kolageno skaidulų formavimasis tikrojoje odoje, todėl palaipsniui gerėja odos struktūra ir elastingumas, raukšlelės tampa žymiai mažiau pastebimos, atsiranda odos patempimo efektas, džiugina sveikos odos spindesys ir stangrumas, palaikomas odos jaunatviškumas. Pasiektų rezultatų palaikymui procedūras rekomenduojama kartoti 1 – 2 kartus per metus. Tam, kad būtų užtikrintas efektas, stabilizuotos hialurono rūgšties preparatai turi būti suleidžiami giliau į tikrąją odą.

Odos atjauninimas ir patempimas stabilizuotos hialurono rūgšties injekcijomis atliekamas Q-Med kompanijos (Švedija) produktais Restylane Vital Light® ir Restylane Vital®.

Galimos suleidimo sritys – veidas, kaklas, dekoltė, plaštakų oda ir kt.

Procedūra gali būti puikiai derinama su įvairiomis kitomis estetinėmis ir plastinės chirurgijos procedūromis: operacinėmis, lazerinėmis, biologinių audinių užpildų injekcijomis, chirurginių siūlų implantavimu ir kt. Procedūra gali būti taikoma ir esant odos reljefo vietisumo pažeidimams (pvz. randeliams), odos kokybės gerinimui po patirtų stresų, saulės vonių, moterims – po gimdymo ir pan. Visai atvejais gerinamas odos stangrumas, stimuliuojami regeneracijos, gijimo, jauninimo procesai odoje, atsiranda pastebimas odos patempimo efektas. Procedūra gali būti taikoma ir esant odos reljefo vietisumo pažeidimams (pvz. randeliams), odos kokybės gerinimui po patirtų stresų, saulės vonių, moterims – po gimdymo ir pan. Hialurono injekcijų procedūros atliekamos klinikoje Vilniuje.

Restylane® – tai pirmasis ir vienintelis NASHA technologija stabilizuotos hialurono rūgšties raukšlių užpildas, lėtai besirezorbuojantis, ilgai, iki 2 metų odoje išliekantis, sintetinės negyvulinės kilmės – itin maža alerginių reakcijų tikimybė. Visi Restylane produktai atitinka griežčiausius medicininių tyrimų standartus, poveikį odos atjauninimui grindžia ne tik laboratoriniais tyrinėjimais, bet ir skaitlingomis histologinėmis (audinių morfologinis tyrimas) ir klinikinėmis studijomis.

Procedūros gali būti atliekamos keliais būdais:

  • injekcijos švirkštu specialia kaniule – tai moderniausiais, mažiausiai traumuojantis audinius, saugantis nuo mėlynių atsiradimo odoje suleidimo būdas,
  • injekcijos švirkštu įprasta, tačiau itin plona adata –  įvairiomis leidimo technikomis (“vėduoklinė”, “grotelių armavimo”, taškinė ir kt.),
  • injekcijos specialaus injektoriaus pagalba – skirta tiksliam hialurono rūgšties dozavimui. Kiekvienu spragtelėjimu suleidžiama tiek pat preparato, parenkama individuali ir geriausiai tinkanti suleidimo technika.