Aknės Akademija

Aknės akademija – tai švietėjiška iniciatyva, kurios sukūrimą nulėmė nuolatinis bendravimas su Jumis, kuriems aknė, arba, paprastai tariant, spuogai, tampa kasdieniu rūpestį keliančiu ir visiems pastebimu gyvenimo „palydovu“.

Aknės akademijos tikslai ir siekiai

Aknės akademijos tikslas – ne reklaminiai pranešimai apie galimybes stebuklingai „pasveikti“. Mūsų tikslas – supažindinti jus, kokia tai liga (aknė) ir kokie spuogai yra būtent Jūsų asmeninė aknė.

Sieksime, kad Jūs patys kuo daugiau sužinotumėte apie galimas aknės priežastis, ligos eigą, gydymo galimybes, teisingą odos priežiūrą. Esame tikri, kad, sudėjus gydytojo dermatologo paskyrimus, asmeninį suvokimą ir įsiklausius į savo odos poreikius, galima atrasti tiesiausią kelią į aknės požymių kontroliavimą.

Labai dažnai tai visai ne paprastieji ir tikrai ne tik jaunatviniai spuogai, kaip įprasta manyti. Ir tai tikrai ne tik estetinis odos trūkumas: aknė vis dažniau tampa liūdesio, nerimo, savęs nuvertinimo, depresijos priežastimi, o randai veido odoje neleidžia ligos pamiršti net ir tuomet, kai spuogai išnyksta.

Jūs klausiate – mes ieškome atsakymų

Tikimės, kad Jūs užduosite mums klausimus, o mes ieškosime į juos atsakymų: juk tik žinant poreikius galima rasti geriausius ateities sprendimus.

Supažindinsime su bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikos Clinic In aknės gydymo centre atliekamomis mokslinėmis aknės studijomis ir informuosime, kokias idėjas gvildena pasaulio mokslininkai.

Tegul Aknės akademija taps Jūsų žinių apie aknę mažuoju gidu.

Norėtume pasidalinti savo ilgamete klinikinės praktikos ir moksline patirtimi, skleisti pasaulines naujienas, paneigti mitus ir išryškinti teisybę apie aknę – odos ligą, kurios simptomus, ko gero, beveik kiekvienas esame patyrę.

„Aknės forumai“

Aknės akademija rengia „Aknės forumus“ – tai pamokos „po pamokų“. „Aknės forumus“ organizuosime Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikoje Clinic In, Vilniuje, kur mūsų klinikos ir kitų sričių specialistai diskutuos su Jumis įvairiomis temomis, susijusiomis su akne.

Dėl artimiausių „Aknės forumo“ datos prašome teirautis el. p. info@clinicin.lt