Aknės centras, dermatologas Vilniuje

Aknės centras, dermatologas Vilniuje

Tai pirmasis specializuotas aknės (acne, paptastieji spuogai) ir jai artimų ligų diagnostikos ir gydymo centras, kurio tikslas suvienyti ilgametę klinikinę gydytojų praktiką, mokslines žinias ir paciento lūkesčius. Klinikoje konsultuoja patyrę gydytojai dermatologai, endokrinologai, kurių domėjimosi stritis – aknė. Esant poreikiui, atliekami reikiami tyrimai, taikomos naujausios Europoje galiojančios kombinuoto gydymo metodikos, lazerinės, kosmetologinės procedūros, vykdomos mokslinės studijos.

Dermatologo konsultacija Vilniuje

Galimų aknės priežasčių, taikytų gydymo būdų, ligos eigos aptarimas, diskusija apie priimtiniausius gydymo kelius, mitybos reikšmę, individualaus tyrimų, gydymo ir odos priežiūros namuose plano sudarymas.

Jums padės Clinicin profesionalus dermatologas Vilniuje. Užsirašykite vizitui internetu.

AKNĖS AKADEMIJA

Jau kelerius metus Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikoje Vilniuje veikia “Aknės akademija”.  “Aknės akademija” siekia, kad Jūs patys kuo daugiau žinotumėte apie galimas aknės priežastis, ligos eigą, gydymo galimybes, teisingą odos priežiūrą. Esame tikri, kad, sudėjus gydytojo dermatologo nuomonę, rekomenduojamus gydymo kelius, jūsų pačių asmeninį suvokimą apie ligą ir įsiklausius į savo odos poreikius, galima atrasti tiesiausią kelią į aknės požymių kontroliavimą.

AKNĖS FORUMAI

Aknės akademija rengia „Aknės forumus“ – tai tarsi pamokos „po pamokų“. „Aknės forumus“ organizuojame Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikoje Clinic In, Vilniuje, kur mūsų klinikos ir kitų sričių specialistai ruošia teminius pranešimus ir diskutuoja su Jumis apie aknę, susijusias su akne galimas organizmo būkles, psichologinį diskomfortą, mitybos detales, odos priežiūros svarbą ir kitas aktualijas. Tai diskusijos mažame komfortiškame rate, kai užduoti rūpimus klausimus galima iš karto, negalvojant, jog būsite nesuprasti.

AKNĖS DIENA

2019m. rudenį  pirmą kartą Lietuvoje įvyko pirmoji „AKNĖS diena“, kurią organizavo Aknės akademija ir Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinika, sukviesdama visus į nemokamą renginį – diskusiją „Kas sieja aknę, mokslą, stresą ir grožį“

Dėl artimiausių „Aknės forumo“ renginių ir laiko, prašome teirautis Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikos kontaktiniais tel.+370 612 64000 arba rašyti mums el. p. info@clinicin.lt sudėti gražiai rekvizitus ką reikia