Odos navikų, apgamų šalinimas

Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikoje CLINIC IN odos defektų, darinių, apgamų ir navikų pašalinimas lazeriu atliekamas tik gydytojui specialistui įvertinus darinio pobūdį ir galimybes jį pašalinti lazeriu.

Neleistina lazeriu pašalinti apgamus ir pigmentinius darinius, kurių diagnozė kelia abejonių ir reikalauja papildomų ištyrimo metodų, sekimo ar pašalinimo kitais būdais.  

Odos darinių šalinimas destrukciniu lazeriu pagrįstas veikiamo audinio išgarinimu. Tai būdas, leidžiantis išvengti chiruginio pjūvio, sumažinantis randėjimo riziką, leidžiantis pasiekti geresnį estetinį rezultatą. Procedūra – ambulatorinio pobūdžio, nereikalauja specialaus Jūsų pasiruošimo, yra pakankamai greita, atliekama be/ar vietinėje odos nejautroje, todėl yra neskausminga. Pašalinto darinio vietoje atsiranda žaizdelė, panaši į odos “nubrozdinimą” susižeidus. Antrą-trečią dieną po procedūros, žaizda pasidengia šašu, kuris per 7 – 14 dienų nukrenta, o buvusio odos darinio vietoje matoma švelni  rausva dėmelė, ilgainiui, įgaunanti aplinkinės odos spalvą. Žaizdos priežiūrai po procedūros skiriamas specialus gijimą skatinantis tepamas 2-3 kartus per dieną (7-14d.) preparatas. Po odos darinių pašalinimo lazeriu galima praustis ir naudoti įprastas kosmetines odos priežiūros priemones. Procedūrą atlikęs specialistas Jus informuos apie individualų rėžimą ir kontrolinio vizito laiką.

Bendrosios ir estetinės dermatologijos klinikoje CLINIC IN naudojamas destrukcinis Erb-Yag lazeris, pasižymintis stipriausiomis audinių vandenį sugeriančiomis savybėmis, todėl odos darinius šalina tiksliai, saugiai ir mažiausiai termiškai žaloja odą. Būtent galimybė atlikti taip vadinamą „šaltąjį darinio šlifavimą“ išskiria Erbium-Yag lazerį nuo kitų destrukcinių lazerių ir elekrochirurginių procedūrų.