Doc. dr. Rūta Gancevičienė

Gydytoja dermatovenerologė

1988 m. baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą, o 1999 m. įgijo gydytojos dermatovenerologės specialybę. Nuo 2005 m. yra Vilniaus universiteto lektorė, daugelio mokslinių publikacijų autorė ir bendraautorė, respublikinių ir tarptautinių konferencijų lektorė. 2006 m. apgynė medicinos mokslų daktaro disertaciją „Neuropeptidai, uždegimas ir aknė: imunohistocheminė studija“.

Stažavosi Harvardo medicinos universitete Bostone, JAV, Charite universitete Berlyne, Vokietijoje, Liudviko Maksimiliano  universitete Miunchene, Vokietijoje, tobulinosi specializuotuose lazerinės ir estetinės medicinos kursuose Italijoje, Izraelyje, Prancūzijoje, Vokietijoje bei Slovėnijoje. Mokslinės veiklos ir domėjimosi sritys: odos riebalų liauka ir su ja susijusios ligos, odos senėjimas, lazerinė, estetinė ir korekcinė dermatologija.

Lietuvos dermatovenerologų draugijos ir valdybos (LDVD), Lietuvos Euromelanomos komiteto, Europos dermatovenerologų asociacijos ir mokslininkų dermatovenerologų draugijos, Šveicarijos chemikų-kosmetikų asociacijos, Lietuvos standartizacijos departamento technikos komiteto „Kosmetikos gaminiai“ Mokslinio komiteto narė, Journal of Dermato-Endocrinology redakcinės komisijos narė.