EndoretGEL plazmos užpildas raukšlėms

EndoretGEL plazmos užpildas raukšlėms

Metams bėgant, mūsų oda sensta, glemba, atsiranda raukšlės, kurias sumažinti įprastų priemonių nebeužtenka.  Todėl nuolat išrandamos naujos technologijos, padedančios odai švytėti, pristabdančios senėjimo požymius.

KAS YRA ENDORET GEL® IR KAM JIS SKIRTAS?

ENDORET GEL® yra naujovė grožio medicinos srityje. Tai išskirtinis, natūralus odos užpildas, ruošiamas tik iš paciento kraujo plazmos, neturintis jokių papildomų cheminių preparatų.  Jis yra tarsi du viename: turi visas plazmos ( PRP ), o taip pat ir odos užpildų savybes.

ENDORET GEL® paskirtis užpildyti raukšles, atstatyti suglebusios odos apimtį, skatinti veikti odos mechanizmus, atstatyti jos imunitetą.

ENDORET GEL®  skatina natūralius odos atjauninimo procesus iš vidaus, neapsunkina audinių, švelniai užpildo raukšles, prideda trūkstamą audinių tūrį amžiaus paliestose vietose. Jis tiesiogiai veikia odos senėjimo priežastis ir turi itin stiprų atjauninimo efektą.

Vienas iš svarbiausių naujo preparato privalumų – nesukelia alergijos, atmetimo reakcijų, NES TAI TIK JŪSŲ KRAUJAS!

EndoretGel® užpildo taikymo rezultatas

Raukšlių užpildymas
3d veido modeliavimas
Skaistesnė, stangresnė bei elastingesnė oda
Drėgnesnė, storesnė oda
Randų, postaknės randų korekcija


Endoret Gel® ir veido raukšlės

Subtiliai ir efektyviai užpildo raukšles kaktoje, aplink akis, sulygina nosies – lūpų raukšles, tinka vertikalioms raukšlėms virš viršutinės lūpos – suteikia prižiūrėtų, drėgnų ir sveikų natūralių lūpų išvaizdą.

Endoret Gel® ir kaklo raukšlės

Labai geri rezultatai gaunami užlyginant raukšles ant kaklo taip vadinamus „amžiaus žiedus“, kurių korekcija su kitomis priemonėmis paprastai yra labai sunki.

Endoret Gel® veido modeliavimas

Su Endoret Gel® puikiai galime modeliuoti skruostus, koreguoti veido ovalą, didinti prarastos odos tūrį. Rezultatas yra natūralus, užpildas nemigruoja.

Endoret Gel® rankų atjauninimas

Endoret Gel® injekcijos idealiai tinka rankų odai atgaivinti. Rezultatas – jaunesnė, drėgnesnė, šviesesnė, švelnesnė rankų oda.

Odos regeneracija su Endoret Gel®

Su amžiumi odoje mažėja elastino, kolageno bei hialurono rūgšties. Plazma dermoje skatina jų gamybą, todėl oda tarsi atgyja iš naujo, tampa drėgnesnė, elastingesnė, stangresnė.

Kaip ir kada taikomas Endoret Gel®

Atliekant procedūras nėra amžiaus apribojimų. Jos gali būti atliekamos bet kokiu metų laiku.
Procedūrą rekomenduojama atlikti kas 4 mėnesius.

Taigi, jei svajojate ne tik atsikratyti raukšlių ar patobulinti veido kontūrus, bet ir pamaitinti, atgaivinti odą – Endoret Gel®  kaip tik Jums!