CLINIC IN dalyvavo „Vilniaus seminaruose“

CLINIC IN dalyvavo „Vilniaus seminaruose“

Artėjant jaukiausioms žiemos šventėms, 2019 m. lapkričio 28 d., kaip jau tapo įprasta, įvyko kasmetinis Lietuvos dermatovenerologų draugijos mokslinė-praktinė konferencija „Vilniaus seminarai“. kurią du kartus metuose organizuoja Lietuvos dermatovenerologų draugija (LDVD) kartu su VUL Santaros klinikų dermatovenerologijos centru ir Vilniaus universiteto medicinos fakultetu. Šiltame susitikime, kurio metu buvo praplėstos profesines teorines ir praktines specialistų žinios, susitikti kolegos ir draugai.

Penktųjų LDVD Vilniaus seminarų programa buvo itin spalvinga. Supažindinta su pastarųjų metų dermatovenerologijos pasaulio aktualijomis, paliestos kai kurias bendrosios ir pediatrinės dermatologijos temos. Šį kartą vėl nebuvo paliktos nuošalyje ir lytiškai plintančių infekcijų naujienos. Be abejonės, buvo pristatomi klinikiniai atvejai, neaplenkiant ir estetinės medicinos srities.

Džiaugiamės, kad ir vėl turėjome galimybę plėsti akiratį, besiklausant kviestinių lektorių pranešimų, itin praturtinančių ir paįvairinančių mokslinę seminarų programą. Šį kartą sudėsime tam tikrus akcentus mitybai, atkreipsime dėmesį į viso gyvenimo skiepijimo programos svarbą ir sužinojome, kokios namų vaistinėlės būdavo Lietuvos dvaruose.

Renginio metu vyko aktyvi diskusija, išgirsti atsakymai į iškeltus klausimus, pasidalinta įžvalgomis ir savo neįkainojama asmenine klinikine patirtimi.

Konferencija skirta gydytojams dermatovenerologams, infektologams,alergologams ir klinikiniams imunologams, bendrosios praktikos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, reumatologams, endokrinologams, neurologams, pediatrams, genetikams, akušeriams-ginekologams, chirurgams, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistams, bendrosios praktikos slaugytojoms.

Doc. dr. R. Gancevičienė

Konferencijos programa